Mont Kombinleri ! Mont Seçimi için 5 Alternatif Kış Kombini - Colors of Life
Mont Kombinleri ! Mont Seçimi için 5 Alternatif Kış Kombini - Colors of Life

Kış mevsimi yaklaşıyor ve soğuklar şimdiden kapımızda. Kış aylarında daha fazla kıyafet giydiğimiz için bence üzerimizdeki parçalar daha fazla önem kazanıyor. Kat kat giyindiğimizden, daha renkli seçimler yapmak, daha fazla şey denemek mümkün… İçi kürklü montlar, kürkler, paltolar… Hepsi dolaptan çıkmaya hazır.

Kış ayları her ne kadar bazılarımızın en sevdiği aylar olmasa da benim için tertemiz yeni başlangıçlara bir kapı. Yeni bir yıla yaklaşırken, yeni başlangıçlar yapabilmenin mümkün olduğunu bize hatırlayan aylar geliyor. Demek istediğim şey, bu kış siz de enazından stilinizde yeni şeyler deneyebilir ve daha önce yapmaya cesaret edemediğiniz şeyler yapabilirsiniz. Neden olmasın ?

Kış aylarında sizi görkemli gösterecek birkaç temel parça var ve bu parçalardan en önemlisi elbette ki üzerinize giydiğiniz paltolar. Sizin için 5 alternatif dış giyim ürünü ve kombini seçtim, umarım beğenirsiniz.

Paltolar ve Boğazlı Kazak

Siyah, gri veyahut kahverengi…Hangisini seçerseniz seçin, paltolar her kışın olmazsa olmazı. Bu sezon paltolarınızı boğazlı kazaklar ile kombinlemenizi öneriyoruz.

Anorak Mont ve Rahat bir Ayakkabı

Dışı yağmur geçirmeyen, parlak montlara anorak adı veriliyor. Anorak montların spor ve rahat bir görünüşü olduğu için, kombini spor bir ayakkabı ile tamamlamanızı öneriyorum.

İçi Peluş-Kürklü Montlar ve Bilek boyu botlar

İçi peluş montlar bu sezon çok popüler, ve hem giyen insanın hem de bakan insanın içini ısıtıyor.

Kürk Görünümlü veya Peluş Montlar

2000lerin başında, ben daha küçük bir çocukken, Drew Barrymore’un simsiyah bir göz makyajı ve aynı Hailey Bieber üzerinki siyah peluş monta benzer bir mont ile çekilmiş bir fotoğrafını hatırlıyorum. Ve ne kadar da cool olduğunu hala aklımda.

Bu sene ben de buna benzer bir mont almak istiyorum, ama biraz riskli tabi ki…

Parkalar ve Postallar

Sosyal Medyada da Bizi Takip Edin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *