Siyah pantolon kombinleri ! Güzel bir siyah pantolonu kimse yenemez ! - Colors of Life
Siyah pantolon kombinleri ! Güzel bir siyah pantolonu kimse yenemez ! - Colors of Life

Siyah pantolon bizim favori parçalarımız, fakat bize öğretilenlere ek olarak her zaman kurtarıcı parçalar olmayabilirler. Dolayısıyla kombinlerken kullandığımız parçalara dikkat etmeli.

Alacağımız pantolonun sadece siyah olması değil, pantolonun modeli daha önemli. Ve pantolon modellerine bakarken de yapmanız gereken şey, her modeli denemek. Çünkü markaların model kesimleri birbirinden farklı oluyor, mesela Mango’da denediğiniz bir pantolon modelinin size yakışmadığını düşünürken, aynı modeli Zarada denediğinizde çok beğenebilirsiniz. Dolayısıyla bu model bana olmaz diyip denemekten çekinmeyin.

Eğer çok fazla dikkat çekmek istemiyorsanız, siyah pantolon ile kombinleyeceğiniz parçanın yine siyaha yakın tonlarda olmasına dikkat etmeli ki fazla kontras oluşturmasın. Ve bu noktada simsiyah gözükmek istemiyorsanız gri veyahut koyu lacivert renkleri tercih edebilirsiniz.

Eğer dikkat çekmek istiyorsanız ve vücudunuza güveniyorsanız, tercihinizi kontras kombinlerden yana yapabilirsiniz.

Şimdi başlayalim !

Siyah Cigarette Pantolonlar

Siyah pantolonlar içerisinde benim favorilerim ! Hem bilek boyu botlarla hem de spor ayakkabılarla çok iyi kombinler yapabilirsiniz.

Siyah Yüksek Bel Pantolonlar

Bir diğer favorim, siyah yüksel bel pantolonlar, hele ki şu aralar moda olan havuç model yüksek bel pantolonlara bayılıyorum.

Palazzo Pantolonlar

Paçaya doğru artan dökümü ile palazzo pantolonlar ile hem rahat kombinler yapabilirsiniz hem de topuklu ile kullanabilirsiniz.

Siyah Kot Pantolonlar

Yırtık, kısa paça, yüksek bel.. Her modeli çok güzel ! Ama bana sorarsanız bu kombinde en iyi sonucu spor ayakkabılar ile alabilirsiniz, topuklular ile değil.

Sosyal Medyada da Bizi Takip Edin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *