Blazer Ceket Kombinleri ! Sonbaharın Favori Parçası Blazer Ceketleri Kombinlemenin Yolları - Colors of Life
Blazer Ceket Kombinleri ! Sonbaharın Favori Parçası Blazer Ceketleri Kombinlemenin Yolları - Colors of Life

blazer ceket nasıl giyilir, beyaz ceketin icine ne giyilir bayan,blazer ceket nedir, blazer ceket icine ne giyilir kadn, blazer ceket nedir kadn

Benim için geçiş aylarının favori parçası gerçekten de blazer ceketler, ve bu sezon herkesin üzerinde kareli blazer ceketleri görüyorum. Bence iyi kombinlendiğinde gerçekten de harikalar ortaya koyabiliyor, çok modern bir görüntü veriyorlar.

Ben de geçen hafta kendime kareli bir blazer ceket aldım ve hem kendim için hem de sizin için bu parçayı en iyi şekilde kombinlemenin yollarını arıyorum.

Blazer ceket alacaksanız nelere dikkat etmeli;

Alacağınız blazerın üzerinizde biraz büyük durması gerek, omuzlarınıza otursun fakat çok da sıkmasın. Kendi bedeninizde aldığınız blazer size biraz büyükmüş gibi gelse de, omuzlarınız doğru yerdeyse bir küçük beden almak için çok da zorlamamalı.

Ben tek düğmeli blazerları biraz resmi buluyorum, bu tarz blazerlar bana sadece iş için uygun geliyor, eğer siz normal hayatta giyeceğiniz modern blazerlar alacaksanız tek düğmeli olanlardan çok, çok düğmelilere odaklanın.

Ne yaparsak yapalım, blazer içerisine giydiğimiz kombinin sade olmasına özen gösteriyoruz ki, blazer kendini ortaya çıkarsın. Özellikle kareli blazerlar için…

1- Basit amaVazgeçilmez, Tişört ve Kot Pantalon Kombinleri

Açıkçası tişört ve kot kombinleri, nereye gideceğinize ve nasıl görünmek istediğinize göre renklendirilebilir. O yüzden hepsini bu başlık altında yazacağıma.

  • Genç ve rahat bir görüntü için; tişört, açık renk bir boyfriend veya skinny kot ve beyaz spor ayakkabılar.
  • Rahat ama biraz da resmi bir görüntü için; tişört, boyfriend veya skinny kot, makosen ayakkabı.

2- Komple Siyah

Komple siyah bir kombinin altına giydiğiniz ince topuklu ayakkabılarla yenemeyeceğiniz yok. Kadınsı ve güçlü görünmek istiyorsanız burdan devam edin.

3- Etekli kombinleri

Bu kombinlerde eteğin boyunun, blazerın boyu ile aynı olması biraz önemli bir detay sanırım. Etek boyu, blazerın boyundan fazlaca uzun olduğunda bence pek hoş görünmüyor. Dolayısıyla mini etek tercih etmeli bence.

4- Blazerınızı takım ile giyin

Sigara pantalon, topuklu ayakkabı ve görüntüdeki resmiyeti biraz kırmak için de beyaz bir tişört.

Ve benin favori ekstralarim…

Umarım hoşunuza gider 🙂


blazer ceket kombinleri . blazer ceket nedir
Sosyal Medyada da Bizi Takip Edin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *