Vücut Şeklinize En Uygun Eteği Bulun ! - Colors of Life
Vücut Şeklinize En Uygun Eteği Bulun ! - Colors of Life

can etek, kilolu bayanlar icin etek modelleri, kilolulara etek modelleri, basenlilere etek modelleri, armut vucut tipi etek, klos etek

Etek severler el kaldırsın, etekler kesinlikle tekrar moda ve ben bu seneyi etek giymeden geçirmek istemiyorum. Güçlü, feminen yada sert, o gün nasıl görünmek isterseniz isteyin etekler gerçekten de aradığınız cevap.

Bu yazıda vücut tipimize en uygun eteği seçmeye çalışıcaz, ama herşeyden önce unutmayın en güzel karar sizin, siz ne giymek isterseniz, kendinize neyi yakıştırırsanız size en çok o uyar !!

Maksi Etekler

Uzun ve işlemeli maksi etekler size bohem bir görüntü kazandırır. Belden sıkıştırılmış, uzunluğu bileğe kadar gelen maksi etekler sizi daha uzun gösterir, dolayısıyla minyon tipliler için uygun olabilir.
Ayrıca elma vücut tipleri için de vücut tipini dengelemek için uygun olacaktır. Bacak boyunu uzun göstermek için dolgu topuklar ile deneyebilirsiniz.

Midi Etekler

Diyorlar ki midi skirtler her türlü vücut tipine uyuyormuş bu yüzden de her kadının dolabında bulunmalıymış, her etkinliğe uyuyormuş…
Benim dolabımda yok ve en kısa zamanda alıcam !! Yüksek bel midi etekler, tıpkı maksi etekler gibi, bacak boyunu uzatma efekti veriyor. Bileklerinizi gösterebilme şansınız olduğundan daha ince topuklu ayakkabılarda da tercih edebilirsiniz, spor ayakkabılarla da…

Kalem Etekler

Kalem eteklerine iş kadını eteği denmesi pek hoşuma gitmese de -çünkü benim en sevdiğim ve dışarda da giymek istiyorum – öyleler… Kıvrımlı arkadaşlara daha çok yakışıyor…

Kalem etekler kıvrımları ortaya çıkardığından, çok abartlı gözükmemek için aksesuar seçimlerini sade yapmamız öneriliyor.
Çok uzun olmayan ince topuklu ayakkabılar ile görüntünüzü tamamlayabilirsiniz.

Mini Etekler

Evet evet mini etekler !! Ben açıkçası minyon arkadaşlara çok yakıştırıyorum. Deri ceketler yada oversize bir kot ceketle, hafif topuklu botlarla çok da güzel oluyorlar. Yada daha basit tutup terlikle, spor ayakkabıyla ve sade bir bluzla giyebilirsiniz.

Klos ve Çan Etekler

Ben bu tarz eteklerin kullanımını daha çok kraliyet ailelerindeki üyelerde görüyorum. Bu tarz eteklerin elegan ve asil bir duruşu olduğunu söylersek yanlış olmaz.

Sosyal Medyada da Bizi Takip Edin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *